Łódzkie Czyta

Kalendarz wydarzeń

Konkurs! Zdobądź bilety na pokaz specjalny baletu "Ziemia obiecana"

Piątek 24 listopad 2017

Ja nie mam nic, ty nie masz nic, on nie ma nic. To razem właśnie mamy tyle, żeby obejrzeć „Ziemię obiecaną” w Teatrze Wielkim!

W sobotę, 2 grudnia br., w Teatrze Wielkim w Łodzi odbędzie się specjalny pokaz baletu „Ziemia obiecana”. Dlaczego pokaz specjalny? Ponieważ został zorganizowany na zakończenie obchodów Roku Władysława Reymonta w województwie łódzkim.

Z tej okazji przygotowano bezpłatne bilety wstępu, które można wygrać w naszym konkursie. Jeśli tak jak Karol, Maks i Moryc, nie macie nic, ale bardzo chcecie wybrać się do teatru, koniecznie spróbujcie swych sił w konkursach:

  • z życia i twórczości Reymonta
  • z gwary z powieści Reymonta.

Konkursy skierowane są do dorosłych czytelników Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Marszałka J. Piłsudskiego. Przeprowadzone zostaną podczas Salonu Ciekawej Książki na stoisku Biblioteki nr 72 (Hala Expo, al. Politechniki 4).

  • 24 listopada (piątek) w godz.  10.00-14.00
  • 25 listopada (sobota) w godz. 10.00-14.00
  • 26 listopada (niedziela)  w godz. 13.30-17.00

Jeżeli jednak wolicie bardziej tradycyjnie kupić bilety, Teatr Wielki zaprasza na spektakl „Ziemia obiecana” w dniu 1 grudnia, bilety do nabycia na stronie internetowej oraz w kasie teatru.

Miejsce : Salon Ciekawej Książki, Hala Expo, al. Politechniki 4, stoisko Biblioteki nr 72

Wróć

Partnerzy