Łódzkie Czyta

Konkurs "Zielony Sieradz"

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Sieradzu oraz Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu zapraszają wszystkich miłośników sztuki fotografowania i przyrody miejskiej do udziału w konkursie "Zielony Sieradz".

Konkurs skierowany jest do pełnoletnich osób, mieszkańców miasta Sieradza. Udział w konkursie jest bezpłatny.
 
Zadanie uczestników polega na samodzielnym wykonaniu zdjęcia (uczestnik może przesłać maksymalnie dwie prace), dowolną techniką i za pomocą dowolnego urządzenia, przedstawiającego artystyczne aspekty przyrody miasta Sieradza.
 
Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie dwie prace.

Uczestnicy przesyłają prace w wersji elektronicznej (maksymalna wielkość załączonego pliku 20 MB) na adres emailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. razem z wypełnionym skanem formularza zgłoszenia do 28 czerwca 2021 r. do godziny 18.00.

Szczegóły w załączonym regulaminie.

Konkurs realizowany jest przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Sieradzu i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Sieradzu w ramach projektu „Biblioteki mieszkańcom Sieradza” realizowanego w ramach zadania nr 3 – Wzbogacanie życia Sieradzan poprzez imprezy kulturalne, współfinansowanego przez Urząd Miasta Sieradza.
 

Partnerzy


 
 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń