Łódzkie Czyta

Literackie Kutno 2015 – konkurs na opowiadanie dla mieszkańców województwa Łódzkiego

Literackie Kutno to konkurs na opowiadanie dla mieszańców województwa łódzkiego, inspirowane przeszłością, teraźniejszością lub przyszłością Kutna. Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Wspólnie twórzmy kulturę – wydanie zbioru opowiadań szansą dla młodych autorów” realizowanego przez grupę nieformalną Młodzi Twórcy działającą przy Towarzystwie Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej.

Skierowany jest on do wszystkich młodych twórców, bez względu na wiek - mogą w nim wziąć udział zarówno uczniowie szkół, studenci jak i seniorzy. Wystarczy bujna wyobraźnia i lekkie pióro.

Konkurs adresowany jest do mieszkańców województwa łódzkiego, opowiadania muszą być związane w jakikolwiek sposób z Kutnem, jednak nie ma żadnych ograniczeń gatunkowych – może być to na przykład fantasy, horror, opowieść obyczajowa lub science fiction. Najlepsze, nadesłane do 13 września opowiadania, wybrane przez powołane Jury, zostaną wydane w postaci pokonkursowej publikacji jesienią 2015 r. 

Więcej informacji oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie projektu - http://literackiekutno.pl; zapraszamy także do śledzenia strony konkursu na Facebooku https://www.facebook.com/LiterackieKutno

Projekt dofinansowano ze środków Programu Grant na lepszy start, współfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.


Partnerzy


 
 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń