Łódzkie Czyta

Pierwsza edycja Literackiego Konkursu Tematycznego!

Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszej edycji Literackiego Konkursu Tematycznego!

Tematem przewodnim pierwszej edycji są "Dreszcze".

Konkurs jest otwarty dla wszystkich. Aby wziąć w nim udział, należy przesłać jedno opowiadanie o objętości do 20 stron znormalizowanego maszynopisu (36000 znaków ze spacjami). Gatunek utworów: dowolny, tematyka - mrożąca krew w żyłach. Tekst nie może być wcześniej publikowany. Najlepsze prace zostaną opublikowane w formie książkowej jako zbiór opowiadań, a laureaci nagrodzeni po jednym egzemplarzu.

Prace należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w temacie wiadomości wpisać "Konkurs Literacki - Dreszcze" w formacie doc, docx, rtf, odt.

Konkurs trwa od 08.08.2015 do 22.11.2015 roku.

Więcej na https://www.facebook.com/LiterackiKonkursTematyczny

 

Regulamin

Literacki Konkurs Tematyczny - "Dreszcze"

Konkurs literacki o charakterze otwartym, mającym na celu spopularyzowanie literatury współczesnej oraz konsolidację środowisk artystycznych.

Warunki uczestnictwa:

  1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie dowolnej liczby opowiadań (niepublikowanych oraz nienagradzanych) o objętości do 20 stron znormalizowanych (łącznie 36000 znaków ze spacjami), podpisanego godłem (pseudonimem autora, utworzonym na potrzeby konkursu). Utwory muszą być napisane w języku polskim. W przypadku wysłania więcej niż jednego opowiadania, tylko jedno z wielu zostanie opublikowane.
  2. Gatunek utworów - dowolny, tematyka zgodna z tematem edycji - "Dreszcze".
  3. Utwory należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w temacie wiadomości wpisać "Konkurs Literacki - Dreszcze" a w treści zamieścić imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres.
  4. Termin nadsyłania prac upływa 22.11.2015r. Lista laureatów zostanie opublikowana do końca stycznia 2016 roku.
  5. Spośród wszystkich opowiadań Jury wybierze najlepsze prace, które zostaną umieszczone w zbiorze opowiadań "Dreszcze".
  6. Nagrodą w Konkursie jest ów zbiór opowiadań, który organizator zobowiązuje się zredagować, wydać, a także wręczyć osobiście każdemu laureatowi.
  7. Autorzy wysyłający pracę na Konkurs akceptują przetwarzanie danych w ramach uczestnictwa w Konkursie.
  8. Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji regulaminu.

Partnerzy


 
 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń