Łódzkie Czyta

Zdrowy styl życia - recepta na młodość i piękno - Dzień Kobiet w Bibliotece 2016

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy zorganizowano spotkania dla Pań:

03.03.2016r. odbyły się kolejne warsztaty artystyczne. Tego dnia  12 pań stworzyło wyjątkowe stroiki świąteczne. Tworzenie dekoracji zaczęto od namoczenia kordonka w krochmalu a następnie nawinięciu go na balon. Po wysuszeniu  powstały kordonkowe formy, gotowe do przyozdobienia. Uczestniczki warsztatów umieściły w stroikach: kurczaczki świąteczne, jajeczka, palemki i wiele elementów dekoracyjnych, tworząc tym samym niepowtarzalne ozdoby. Organizatorki warsztatów: Agnieszka Kowalska i Malwina Andrzejczak były miło zaskoczone  pracowitością i zaangażowaniem uczestniczek. Po zakończonych zajęciach uczestniczki wyszły z gotowymi dekoracjami, które ozdobią stoły wielkanocne.

W godzinach popołudniowych odbyło się w Bibliotece również spotkanie z dietetykiem NATRHOUSE - Panią Eweliną Góralską. Uczestnicy spotkania mogli wysłuchać prelekcji na temat zdrowego odżywiania i skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej.

W tym dniu dla Pań przygotowane zostało również spotkanie z doradcą kosmetycznym - Panią Magdaleną Dymarczyk, na którym uczestniczki skorzystały z bezpłatnych porad kosmetycznych oraz pielęgnacji dłoni.


Partnerzy


 
 

Najbliższe wydarzenia

3 Lis. 2020, wtorek, godz.: 18:00
Spotkanie on-line dla dzieci z Elizą Piotrowską
10 Lis. 2020, wtorek, godz.: 11:00
"Patroni roku 2020" - quiz w Sieradzu