Łódzkie Czyta

Dni Gutenberga - Mediafest

Motto Mediafestu to Inspiracja, Innowacja, Integracja. Poprzez dobór ciekawych tematów Mediafest inspiruje słuchaczy, prowadzi rozmowy o nowych trendach i innowacjach, a dzięki pozytywnej atmosferze - integruje wszystkich obecnych na spotkaniach.

Mediafest, który odbył się w ramach obchodzonych w Łodzi Dni Gutenberga, skupił się tym razem na tematyce szeroko pojętego czytelnictwa.

Wśród prelegentów byli:

  • Katarzyna Kolanowska - dyrektor wydawnicza i dyrektor marketingu "Gazety Wyborczej", wydawca m.in. "Książek - magazynu do czytania" Agory, która  przedstawiła temat Skąd się wzięły „Książki”?
  • Monika Banach -  Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy, współautorka  kampanii "Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka", zaciekawiła uczestników wystąpieniem pt. „Przez łóżko do sukcesu w Social Media".
  • Adam Wojdyło - prezes Spółki Polskie Badania  Czytelnictwa, przeprowadzającej i dostarczającej wiarygodne  badań nt. czytelnictwa prasy w Polsce,  zaprezentował najnowsze badania na temat czytelnictwa książek przeprowadzone w ramach PBC. 

Spotkanie przygotowali Marek Miller i Łukasz Felsztukier z łódzkiego Mediafest.


Partnerzy


 
 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń