Łódzkie Czyta

Miss Województwa Łódzkiego czyta dzieciom

Gminna Biblioteka Publiczna w Wodzieradach z siedzibą w Kwiatkowicach gościła w  dniu 22 października  Panią Natalię Pigułę – Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2012.

Spotkanie odbyło się w ramach kampanii społecznej "Łódzkie czyta", a uczestniczyli w nim uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Kwiatkowicach.

Pani Natalia, w nawiązaniu do założeń kampanii, zachęcała dzieci do czytania. Opowiedziała dzieciom o swoich zainteresowaniach czytelniczych, wspominała ulubione książki z dzieciństwa.    Najchętniej przez nią czytaną książką okazała się powieść Astrid Lindgren "Dzieci z Bullerbyn" i właśnie jej  fragment przeczytała głośno  podczas spotkania.

Następnie opowiedziała o  swojej drodze do udziału w wyborach Miss Polonia oraz o pracy modelki. Opowieść ilustrowana była zdjęciami z pokazów mody i konkursów piękności.

W dalszej części spotkania Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2012   odpowiadała na niezliczone  pytania  dzieci, rozdawała autografy i pozowała do pamiątkowych zdjęć.

Na zakończenie Pani Natalia przygotowała dla dzieci niespodziankę – mini konkurs z nagrodami. Zwycięzców  obdarowała ufundowanymi przez siebie upominkami.

Myślę, że wszyscy uczestnicy tego spotkania  będą  je miło  wspominać  przez długi czas.


Partnerzy


 
 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń